Seznam prijavljenih udeležencev
ime |
priimek |
sola |
naslov sole |
kraj |
|
Absec |
Šolski center Novo mesto |
Šegova 112 |
8000 Novo mesto |
|
Badoko |
Dijaški dom Maribor |
Gosposvetska 89 |
2000 Maribor |
|
Bele |
SKSMŠ Maribor |
Smetanova ul. 18 |
2000 Maribor |
|
Bizjak |
Sr. kov. in cestno-prom. šola |
Podlubnik 1b |
4220 Škofja Loka |
|
Božić |
Šolski center Novo mesto |
Šegova ul. 112 |
8000 Novo mesto |
|
Bregar |
Sr. kmetijska šola Grm |
Sevno na Trški gori 13 |
8000 Novo mesto |
|
Cafuta |
Sr. ekon. šola |
Vodnikova 10 |
3000 Celje |
|
Cavnik |
Dijaški dom Tabor |
Vidovdanska 7 |
1000 Ljubljana |
|
Deželak |
Steklarska šola |
Steklarska ul. 1 |
3250 Rogaška Slatina |
|
Došler |
Sr. strojna šola |
Kovinarska 1 |
3220 Štore |
|
Đorđević |
Dijaški dom Nova Gorica |
Streliška pot 7 |
5000 Nova Gorica |
|
Fabčič |
Sr. šola Postojna |
Cesta v Staro vas 2 |
6230 Postojna |
|
Gril |
Sr. šola Muta |
Koroška 53 |
2366 Muta |
|
Jeran |
Sr. šola tiska in papirja |
Pokopališka 33 |
1000 Ljubljana |
|
Klobučar |
Šolski center Slovenj Gradec |
Koroška 11 |
2380 Slovenj Gradec |
|
Knez |
Šolski center Nova Gorica |
Delpinova 9 |
5000 Nova Gorica |
|
Kolenc |
Sr. ekon. šola |
Vodnikova 10 |
3000 Celje |
|
Korošec |
-- |
-- |
-- |
|
Kosec |
SERŠ |
Vegova 4 |
1000 Ljubljana |
|
Kovačič |
Sr. kmetijska šola Grm |
Sevno na Trški gori 13 |
8000 Novo mesto |
|
Krišelj |
Sr. trgovska šola Kranj |
Župančičeva 22 |
4000 Kranj |
|
Križan |
Sr. šola tekstilne usmeritve |
Partizanski trg 4 |
8330 Metlika |
|
Kužner |
Sr. trgovska šola |
Kosovelova 4 |
3000 Celje |
|
Lorger |
OŠ Šentvid |
Prušnikova 98 |
1210 Lj.-Šentvid |
|
Morvin |
Sr. ekonomska šola |
Prešernova 6 |
1000 Ljubljana |
|
Plešinger |
Sr. Šola S. Kosovela |
Stjenkova 3 |
6210 Sežana |
|
Pogorelčnik |
Šolski center Slovenj Gradec |
Koroška 11 |
2380 Slovenj Gradec |
|
Potisk |
Sr. elektro-računal. šola |
Smetanova 6 |
2000 Maribor |
|
Rajšter |
Sr. trgovska šola |
Kosovelova 4 |
3000 Celje |
|
Robek |
Sr. ekonomska šola |
Vodnikova 10 |
3000 Celje |
|
Rupar |
Sr. lesarska šola |
Aškerčeva 1 |
1000 Ljubljana |
|
Sorčnik |
Šol. center - ekonomska šola |
Volkmerjeva 19 |
2250 Ptuj |
|
Šantarovič |
Šol. center - ekonomska šola |
Volkmerjeva 19 |
2250 Ptuj |
|
Štrucl |
Sr. elektro-računal. šola |
Smetanova 6 |
2000 Maribor |
|
Tošić |
Sr. ekonomska in družboslovna šola |
Martinčev trg 3 |
6000 Koper |
|
Vranc |
Sr. gradbena šola |
Smetanova 35 |
2000 Maribor |
|
Zdovc |
Vrtnarska šola Celje |
Ljubljanska 97 |
3000 Celje |
|
Žagar-Diacci |
Gimnazija in ekon. sr. šola |
Gimnazijska c. 10 |
1420 Trbovlje |
|
Žveglič |
Sr. šola Krško |
Hočevarjev trg 1 |
8270 Krško |